Iran's Crises Unfolded  
IranCrises
 
Friday 2 December 2022
HOME
NEWS
ANALYSIS
INTERVIEW
POLITICS
SOCIAL
STATEMENTS
ECONOMY
SEARCH

�������������� ������������


سایت های هواداران مجاهدین، علی ناظر را افشا می کند
[ علی ناظر]
[Source: Iran's Crises – English (ICE)]


سلام.
من (علی ناظر) مسوول سایت دیدگاه هستم و تصمیم گرفته ام متن زیر را که در بارهء من نوشته شده است، در حد وسیع تکثیر کنم.
مطلب زیر در سایت «کانون هنرمندان ایرانی در تبعید» - از هواداران مجاهدین منتشر شده است.
فعلا، و فقط برای اطلاع همگان متن را (همراه با لینک اینترنتی) در اینجا بازتکثیر میکنم، تا
1- آنهایی که از ماهیت علی ناظر (بنا به نوشتهء زیر) با خبر نیستند، با خبر شوند
2- کلیه کسانی که برای دیدگاه مطلب ویِژه می نویسند، (بنا به نوشتهء زیر) ازماهیت «آخوند شاد کن» دیدگاه و علی ناظر با خبر شده، و خود را آلوده نکنند.
3- تا مجاهدین نگویند نمی دانستیم. سرمان شلوغ است، با خبر نشده بودیم.
4- دیدگاه، این مطلب را به کلیه ای میل های موجودش ارسال می کند تا آنهایی که با ماهیت علی ناظر و دیدگاه آشنا نیستند، و سری به سایت محترم «کانون هنرمندان در تبعید» نمی زنند، بی بهره نمانند.
5- موضع من در ارتباط با مجاهدین روشن بوده و هست و احتیاج به تکرار خود نمی بینم، و اینگونه مطالب موضع مرا تغییر نمی دهد.
6- هیچگونه نظری در اینباره ثبت نخواهد شد
با هم آن مطلب را مرور می کنیم:
علی ناظر - 17 امرداد 1386 - دیدگاه

بعدالتحریر: متوجه شدم که یکی دیگر از سایت های هوادار مجاهدین (ایران لیبرتی) هم مطلب را منتشر کرده است
http://www.iranliberty.com/nukes/modules.php?name=News&file=article&sid=10825
___
http://www.iranianartistsinexile.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2129&Itemid=1

«کار و کاسبی"»

 

 

چه کسی سرگرم "کار و کاسبی" است،جناب علی ناظر؟!

 

علی ناظر،مسؤل سایت "دیدگاه"بتازگی در پاسخ به یکی از هم میهنان ما بنام آقای یدی لرستانی که پرسیده بود چرا علی ناظر و سایت "دیدگاه" اش با تلاش برای ایفای نقش دایه ی ایرانیان ناسازگار با رژیم جنایتکار آخوندی عملا مانع از ابراز آزادانه ی نظرات ایرانیان،و از جمله مانع از افشاگری های آنان علیه عوامل و مزدوران وزارت اطلاعات رژیم آخوندی در برونمرز می شوند،با لحنی شگفت و سوال برانگیز در باره ی مجاهدین خلق سخن گفته و از مبارزه و کارزار میهنی سازمان مجاهدین خلق ایران علیه رژیم ضدبشری خمینی با عبارت زشت و آخوندشادکن "کار و کاسبی مجاهدین" یاد کرده است!

 

علی ناظر از جمله چنین می نویسد:

  "جناب لرستانی عزیز سلام.

 کار اطلاعاتی کردن چند خصیصه دارد: داشتن اطلاعات درست و موثق، که پیش شرط آن داشتن سازماندهی متبحر در امور اطلاعاتی است. بطور مثال، شما هر چه بدانید بیشتر از(ارگان اطلاعات و ضد اطلاعات) سازمان مجاهدین نمی دانید. خصیصه دوم، انتشار اطلاعات در زمان مشخص برای هدف مشخص است. باز بعنوان مثال، شما یا اطلاعات جدید دارید، که دیدگاه نباید آن را علنی کند چون امکان دارد کار و کاسبی مثلا مجاهدین را بهم بزند، یا اینکه اطلاعات شما جدید نیست و جویده شدهء آن چیزی است که مثلا (ارگان اطلاعات و ضد اطلاعات) مجاهدین منتشر کرده، و یا برای پیشبرد اهداف خود شایعه کرده است. در هر صورت دیدگاه جای اینگونه کارها نیست."(ناکید از من است ـ مهرداد نیکزاد)

علی ناظر بابکارگیری این عبارات آخوندشادکن،بزعم خود با یک تیر سه نشان زده است:

نخست اینکه،خواسته و یا ناخواسته، و در عمل همچون گردانندگان جنایتکار رژیم آخوندی و وزارت اطلاعات بدنام آن به ایرانیان چنین القا می کند که سازمان مجاهدین خلق ایران به بهانه و در پوشش مبارزه با رژیم جنایتکار آخوندی برای خود کار و کاسبی براه انداخته است!

دو دیگر اینکه،خواسته و یا ناخواسته،و در عمل همچون سران رژیم و سرکردگان وزارت اطلاعات رژیم آخوندی و بریده مزدوران این وزارت بدنام در برونمرز مدعی می شود که سازمان مجاهدین خلق ایران برای رسیدن به اهداف خود(و لابد بزعم علی ناظر برای رونق بخشیدن به "کار و کاسبی" خود!)،برخی مطالب را که واقعیت ندارند،شایعه می کند!(بیچاره رژیم مهرورز!!! آخوندی که مجاهدین خلق با شایعه پراکنی!!!در باره ی جنایات تکان دهنده و مدهش آن،می کوشند چهره ی پاک!!! و بی آلایش اش!!! را در نزد جهانیان خدشه دار نمایند!!!)

و سرانجام اینکه،تاکید می کند که سایت "دیدگاه" به مسئولیت علی ناظر  و با همراهی پیوسته ی خائنین و مزدوران توده ای از قماش "ا.م.شیزلی" که ظاهرا سایت "دیدگاه" را با ارگان مرکزی حزب مردم فروش توده اشتباه گرفته است و پابپای انتشار آزادانه و بی دغدغه ی درفشانی ها و ترجمه های خویش در سایت "دیدگاه" با نشریه ی اینترنتی ساواما ساخته ی "پیک نت" به گردانندگی علیرضا خدایی، مزدور شناخته شده و رسوای وزارت اطلاعات نیز همکاری می کند،از این گناهان کبیره ای!!! که گویا مجاهدین خلق مرتکب آن می شوند،مبری است!

نباید از هوش بسیار سرشاری برخوردار بود تا از لابلای عبارات زشت و سوال برانگیزی که علی ناظر در باره ی مجاهدین خلق ایران بکار برده است،ردپای آشکار اتهامات و دروغ پردازی های شناخته شده ی وزارت اطلاعات رژیم آخوندی را مشاهده نمود!

و جالب است که این عبارات زشت و شرم آور علیه مجاهدین درست از سوی کسی  بر زبان می آید که ادعای پشتیبانی از مبارزه ی عادلانه مجاهدین خلق علیه رژیم خمینی و دلسوزی برای آنان را دارد! 

من بمانند یک ایرانی ناسازگار با رژیم ضدمردمی و ضدایرانی جمهوری اسلامی عمیقا بر این باورم که هرگونه تلاش برای زیرسؤال بردن رزم آشتی ناپذیر و نقش بی بدیل سازمان مجاهدین خلق ایران تنها و تنها بسود رژیم خونریز و آدمخوار آخوندی است. تجربه بروشنی و بارها و بارها نشان داده است که چنین تلاش هایی آبشخوری جز رژیم خمینی و وزارت اطلاعات بدنام آن نداشته و ندارد!هم از اینرو اتهامات شرم آور  علی ناظر علیه سازمان مجاهدین خلق ایران را تنها و تنها در راستای یاری رسانیدن به رژیم پابگور آخوندی می بینم،صرفنظر از اینکه علی ناظراین عبارات را با چه نیتی بر زبان آورده باشد!    
      هم از این روی به علی ناظر که در پایان پاسخ اش به آقای یدی لرستانی چنین می آورد که:

 " با اجازه این بحث در این نقطه برای من و دیدگاه تمام شده فرض می شود"

باید گفت:

جناب علی ناظر!

شما البته می توانید این بحث را برای خود و سایت "دیدگاه" تان که پابپای سانسور بسیاری از دیدگاه های انقلابی و افشاگرانه ی ایرانیان علیه مزدوران رژیم آخوندی،اباطیل و اتهامات آخوندساخته علیه سازمان مجاهدین خلق ایران،و بویژه علیه رهبری مقاومت را با دست و دلبازی سؤال برانگیز  و در پوشش "نظرات کاربران و کارورزان" منتشر می کند،"تمام شده" بدانید!اما برای ما ایرانیان ناسازگار با رژیم جهل و جنایت آخوندی که در گذشته نیز شاهد فرستاده شدن برخی سیگنال های شناخته شده از سوی شما و سایت تان به رژیم پلید و اشغالگر آخوندی بوده ایم،این بحث هنوز تمام نشده است.یک نمونه از این سیگنال ها در نوشته ی تان زیر نام"تکرار مکررات"برای رژیم آخوندی ارسال شده بود که شما در آن، در پوشش باصطلاح پشتیبانی از سازمان مجاهدین خلق ایران،عملا مجاهدین خلق را به فریفتن ایرانیان و دادن آمار دروغین در باره ی شمار راستین شرکت کنندگان در همایش های ملی و میهنی ضد آخوندی سازمان داده شده از سوی مقاومت ایران متهم نموده بودید!

جناب علی ناظر!

آینده بزودی نشان خواهد داد که چه کسی سرگرم "کار و کاسبی" و پخش "شایعه" در راستای خوشرقصی برای سران تبهکار رژیم پابگور جمهوری اسلامی است:

مجاهدین خلق با کارنامه ی درخشان و ستایش برانگیزشان در نبرد قهرمانانه و فداکارانه با رژیم آدمخوار و اشغالگر آخوندی،و یا شما و "دیدگاه" تان؟!

 

[Posted comments]

No press releases currently availableIran's Crises  1998 - 2007   ©